Електрокарист

Групата КМВ е най-големият производител на минерални и изворни води в Централна Европа. Мисията на групата КМВ е да повиши качеството и културата на пиене и да развива своите продукти на известни марки с международна стойност.

През 2017 г. групата КМВ придобива Куадрант Бевъриджис АД, която е официален производител и продавач на продукти на Пепси Ко (Пепси , Миринда , 7ъп, Евървес), Липтън Интернешенъл ( Студен чай Липтън) в България.

Във връзка с разширяване на дейността ни търсим да назначим в складовата ни база във Велико Търново:

ЕЛЕКТРОКАРИСТ

ОТГОВОРНОСТИ:
*Товари автомобилите, излизащи на пласмент с готова продукция, съгласно подадената му заявка за асортимент и количество;
*Разтоварва пристигналитe автомобили със стока, която подрежда съгласно указанията на началник склада;
*Подрежда и стифира стоково-материалните ценности в определените складови помещения.

ИЗИСКВАНИЯ:
*Образование: средно или основно;
*Правоспособност за управление на електрокари/ мотокари, работа с високоповдигач тип Рич трак;
*Една година трудов стаж по специалността.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
*Възможност за развитие в наложена компния.
*Стимулиращо възнаграждение от фиксирана заплата и атрактивен бонус.
*Работа в сплотен екип от професионалисти.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Прикачи своето CV