Шофьор-пласьор

Групата КМВ е най-големият производител на минерални и изворни води в Централна Европа. Мисията на групата КМВ е да повиши качеството и културата на пиене и да развива своите продукти на известни марки с международна стойност.

През 2017 г. групата КМВ придобива Куадрант Бевъриджис АД, която е официален бутилировач на продукти на Пепси Ко (Пепси , Миринда , 7ъп, Евървес), Липтън Интернешенъл (Студен чай Липтън) в България. Във връзка с разширяване на дейността ни търсим да назначим за логистична база Лозен на околовръстен път преди с.Лозен шофьор-пласьор.

Основни дейности и отговорности:

  • Извършва ежедневен преглед и поддържа зачисления му автомобил в изрядно техническо и хигиенно състояние /външен вид/
  • При забелязани неизправности и нередности, веднага уведомява прекия си ръководител и помага за отстраняването им
  • Спазва стриктно правилата за движение по пътищата, като предотвратява и свежда до минимум рисковете от произшествия
  • Не преотстъпва управлението на автомобила на други лица, без изрично разпореждане на работодателя
  • Отговаря за стоката и другите поверени материални активи
  • Съхранява и обработва нужните документи
  • Отговаря за плащанията на стоката за част от клиентите

Изисквания за позицията:

  • Опит на подобна позиция- 1 година
  • Свидетелство за управление ма МПС кат. В или С
  • Удостоверение за психологическа годност
  • Удостоверение за професионална компетентност

Нашето предложение:

  • Възможност за развитие в наложена компания
  • Стимулиращо възнаграждение от фиксирана заплата и атрактивен бонус
  • Работа в сплотен екип от професионалисти
  • Допълнителна здравна застраховка
  • Работно облекло

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и съгласно ЗЗЛД.
Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Прикачи своето CV