Складов работник

Групата КМВ е най-големият производител на минерални и изворни води в Централна Европа. Мисията на групата КМВ е да повиши качеството и културата на пиене и да развива своите продукти на известни марки с международна стойност.

През 2017 г. групата КМВ придобива Куадрант Бевъриджис АД, която е официален бутилировач на продукти на Пепси Ко (Пепси , Миринда , 7ъп, Евървес), Липтън Интернешенъл (Студен чай Липтън) в България. Във връзка с разширяване на дейността ни търсим да назначим в логистичната ни база в Горна Ооряховица складов работник.

Основни дейности и отговорности:

  • Извършва товаро- разтоварна работа в логистичния център
  • Сортира, товари и разтоварва амбалаж
  • Подготвя клиентски заявки
  • Носи отговорност при нанесени вреди върху инвентара и стоково-материалните ценности, които товари, разтоварва или пренася
  • Подрежда и сортира стоково-материалните ценности в определените складови помещения
  • Поддържа ред и хигиена в складовите помещения на административно логистичния център и прилежащите му площи
  • Извършва обща работа при изпълнение на ремонтни работи
  • Спазва утвърдените в компанията правила за здравословни и безопасни условия на труд и правилата за противопожарна безопасност

Изисквания за позицията:

  • Опит на подобна позиция е предимство

Нашето предложение:

  • Възможност за развитие в наложена компния
  • Стимулиращо възнаграждение от фиксирана заплата и атрактивен бонус
  • Допълнително здравно застраховане
  • Фирмено работно облекло
  • Работа в сплотен екип от професионалисти

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално!

Прикачи своето CV