Супервайзор Производство

Групата КМВ е най-големият производител на минерални и изворни води в Централна Европа. Мисията на групата КМВ е да повиши качеството и културата на пиене и да развива своите продукти на известни марки с международна стойност.

През 2017 г. групата КМВ придобива Куадрант Бевъриджис АД, която е официален бутилировач на продукти на Пепси Ко (Пепси , Миринда , 7ъп, Евървес), Липтън Интернешенъл (Студен чай Липтън) в България. Във връзка с разширяване на дейността ни търсим да назначим в завода ни във Велико Търново супервайзор производство.

Отговорности:

  • Организира производството на безалкохолните напитки по асортимент, качество и опаковки
  • Организира разпределението на хора, по смени и машини
  • Организира обучения на персонала, свързани с производствените процеси
  • Осигурява нормална работа на поточните линии и правилния технологичен процес
  • Отговаря и съдейства за своевременното отстраняване на възникнали аварии и не допуска нерегламентирани престои
  • Контролира и отговаря за хигиената на работните места, спазване установения режим за труд и почивка и качеството на произвежданите напитки
  • Анализира натоварването на производствените мощности и прави предложения за най-ефективното им използване
  • Подготвя всички необходими справки, свързани с ефикасност на линии, производителност и т.н.
  • Води ежедневен отчет на произведената продукция и разхода на суровини и материали, вложени в производството, съгласно изискванията на разходните норми
  • Организира и контролира редовното и качествено извършване на профилактиките на бутилиращите линии и следи за спазване на реда при провеждането им
  • Отговаря за качеството на произведената готова продукция, сроковете на изпълнение
  • Отговаря за правилното използване на оборудването

Изисквания:

  • Образование- Висше, релевантно за позицията
  • Професионален опит: над две години трудов стаж по специалността

Допълнителни изисквания:

  • Наличие на отлични организаторски способности, висока степен на инициативност и енергичност
  • Работа с компютър
  • Владеене на английски език на работно ниво

Нашето предложение:

  • Възможност за развитие в наложена компания
  • Стимулиращо възнаграждение от фиксирана заплата и атрактивен бонус
  • Работа в сплотен екип от професионалисти
  • Допълнително здравно осигуряване
  • Осигурен обяд и напитки по време на работа.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и съгласно ЗЗЛД.
Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Прикачи своето CV