Търговски представители за Пловдив

КОИ СМЕ НИЕ:
Една от най-бързо развиващите се компании в FMCG сектора в България за 2018 г. Куадрант Бевъриджис АД, която е официален представител на продуктите на PEPSI Co (Пепси , Миринда , 7ъп, Евървес), Липтън Интернешенъл (Студен чай Липтън) и Соковете Присан,бе придобита през 2017 г. от Групата „Карловски Минерални Води“ (КМВ).
КМВ е най-големият производител на минерални и изворни води в Централна Европа. И през настоящата година ще продължим да растем, като в тази връзка търсим да назначим опитни

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ за региона на ПЛОВДИВ

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:
* Отговаряте за постигане на ежемесечните качествени и количествени цели;
* Осъществявате ежедневен и ползотворен контакт с клиентите на Компанията;
* Управлявате и поддържате фирмените съоръжения;
* Развивате представянето на Компанията в поверените обекти чрез адекватно разположение на съоръжения и рекламни материали;
* Договаряте условия и обезпечавате промоционални активности и други маркетингови дейности;
* Грижите се за перфектното представянето и имиджа на компанията.

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
* Стремеж и желание за постигане на високи резултати;
* Високо ниво на комуникация, с умения за общуване и убеждаване;
* Проактивeн, екипен играч, с добри организационни способности;
* Свидетелство за управление на МПС кат. „B”;
* Минимум 1 година професионален опит в утвърдена компания от бързооборотния сектор;
* Висшето образование се счита за предимство ;
* Компютърна грамотност – MS Office (Word, Excel).

АКО ВЕЧЕ СМЕ ВИ ЗАИНТРИГУВАЛИ, НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ Е:
* Динамична и интересна работа в международна компания, сред лидерите в бранша за Централна и Източна Европа;
* Мотивиращо основно възнаграждение, както и атрактивна бонусна схема обвързана с постигнатите резултати;
*Служебен автомобил, телефон и таблет;
* Възможност за професионално развитие;
* Социален пакет.

Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати!
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Прикачи своето CV