Търговски представители

Групата КМВ е най-големият производител на минерални и изворни води в Централна Европа. Мисията на групата КМВ е да повиши качеството и културата на пиене и да развива своите продукти на известни марки с международна стойност.

През 2017 г. групата КМВ придобива Куадрант Бевъриджис АД, която е официален бутилировач на продукти на Пепси Ко (Пепси , Миринда , 7ъп, Евървес), Липтън Интернешенъл (Студен чай Липтън) в България. Във връзка с разширяване на дейността ни на пазара във Варна търсим да назначим търговски представители.

Отговорности:

  • Отговаря за постигането на поставените цели за обем продажби, дистрибуция, пазарно развитие и качество
  • Осъществява ежедневен и ползотворен контакт с клиентите на Компанията
  • Отговоря за поддържане и експлоатацията на съоръженията
  • Управлява представянето на Компанията във всеки един обект чрез подходящо разположение на съоръжения, рекламни материали и активации. Договаря условия и обезпечава промоции и други маркетингови дейности
  • Грижи се за поддържане на доброто представяне и имидж на Компанията.

Изисквания:

  • Стремеж за постигане на високи резултати
  • Екипен играч с клиентноориентиран подход в работата
  • Високо ниво на комуникативни умения, умения за общуване и убеждаване
  • Проактивeн, с умения за планиране и добри организационни способности
  • Свидетелство за управление на МПС
  • 1 или повече години сходен професионален опит в утвърдена компания от бързооборотния сектор
  • Висшето образование се счита за предимство
  • Компютърна грамотност – MS Office (Word, Excel).

Нашето предложение:

  • Отговорна и интересна работа в международна компания, която е най-голямата в бранша за Централна и Източна Европа
  • Мотивиращо основно възнаграждение, както и атрактивна бонусна схема, обвързана с постигнатите резултати
  • Служебен автомобил, телефон и таблет
  • Възможност за професионално развитие
  • Социален пакет.
Прикачи своето CV